Штучні водойми, фонтани

Ландшафтні водойми в пейзажному стилі виділяються своєю природністю і прагненням не виділяти будови на своєму тлі, а зробити їх частиною природи. У ландшафтних ставках переважають вільні і розмиті риси, зберігаючи природність.
Як правило, ставки добре виглядають на невеликих ділянках. У ландшафтному дизайні використовуються карликові дерева і скелі. Прикрашають це все ліхтарі і вази з каменю.
Ставок є найбільш поширеним видом штучних водойм в ландшафтному дизайні. Може бути різної форми та об'єму. Також може виступати в якості окремої структури або поєднуватися з фонтаном, водоспадом, каскадом або струмком. Декорується ставок великою кількістю рослин і природним каменем. Водоспад - вертикальний водний пристрій з декоративною кладкою каменю, перепадами і обривами водного струменя. Водоспади, як правило, доповнюють ставки і декоруються рослинами. 
Фонтан - є два види фонтанів: струменеві і струменево-пінні, всі вони обладнані ємністю для води. Водойми в ландшафтному дизайні можуть бути обладнані фонтанами, також існують невеликі садові фонтанчики з малою чашею для збору води.

Дзвоніть прямо зараз: 

+38 (099) 172 2446 

+38 (098) 931 3840

Або пишіть нам на пошту:

landscaping.world.cv@gmail.com

Ландшафтна компанія

"Світ Ландшафту"

www.landshaftchernivtsi.com © 2021 Всі права захищені.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now