top of page

Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн - мистецтво, яке перебуває на стику трьох напрямків: з одного боку, архітектури, будівництва та проектування (інженерний аспект), з іншого боку, ботаніки та рослинництва (біологічний аспект) і, з третього боку, в ландшафтному дизайні використовуються відомості з історії. 
На відміну від садівництва і городництва, ландшафтний дизайн - більш загальна і універсальна дисципліна. Головне завдання ландшафтного дизайну - створення гармонії, краси в поєднанні з вигодами використання інфраструктури будинків.
Альпійські гірки отримали величезну популярність завдяки своїй декоративності. Можливостей для дизайну ландшафту при влаштуванні альпійської гірки існує багато. Вони залежать в першу чергу від бажання замовника.
Квіткова клумба - декоративний елемент ділянки, в якому використовується різноманітні низькорослі рослини (квіти) для створення райдужного настрою господарям та їхнім гостям.​
Великим значенням є розміщення декоративних рослин, підбір покриття, автополив та багато іншого. Основами ландшафтного дизайну є: простота, зручність та практичність, а також естетична цінність.
bottom of page